طراحی سایت

​اینترنت در جهان امروز بستری ساده رو فراهم کرده که مخاطبان به راحتی با جستجو کردن کلمات کلیدی ی خاص به سازمان یا افرادی که نیازشون رو برطرف میکنه ارتباط پیدا میکنن.و همین اتفاق باعث افزایش استفاده ی مخاطبان از این بستر شده.

​​​​​​​مخصوصا کاربران ایرانی که دارن کم کم با اینترنت سازگار میشن و اکثر خواسته ها و نیازهاشون رو از همین راه رفع میکنن.
پس فعال بودن در اینترنت ، با ساخت سایت و تولید محتوا در اون ، باعث افزایش ارتباط کاربران مرتبط با شما ، افزایش اعتبار و رونق کسب و کارتون خواهد شد.

مخاطبان با وجود سایت ، به راحتی میتونن اطلاعات جامع و کاملی از برندتون دریافت کنن و از مسیری ساده و کوتاه سفارش خودشون رو ثبت کنن.

نمونه سایت شرکتی


.گرافیک جذاب و چشم نوازی داره؛
.کاربر به راحتی میتونه در سایت بگرده و نیازهاشو برطرف کنه ؛
.در همه ی مرورگر ها به راحتی نمایش پیدا میکنه ؛
.در تمامی اندازه های صفحه نمایش به خوبی سازگار می شه و نمایش پیدا می کنه ؛
.به سرعت لود میشه ؛
.امنیت بالایی داره ؛
.محتواش برای موتور های جستجو بهینه شده.


ویژگی یک سایت کاربردی و حرفه ای

انتخاب مناسب ترین روش طراحی سایت کاملا مرتبط به اهداف ، خواسته ها و نیاز شما و مخاطبینتون هست.
روش مرسوم طراحی سایت در این روز ها ساخت سایت با سیستم های مدیریت محتوا هست که در کنار مزیت هایی که داره معایبی هم داره و ممکنه برای نیاز شما اصلا مناسب نباشه.
ما در این زمان با استفاده اطلاعاتی که از شما می گیریم ، بهترین روش طراحی سایت رو به شما پیشنهاد میدیم و بعد از اون کارمون رو آغاز میکنیم.


چه روشی برای ساخت سایتم مناسبه؟

شما میتونید از طریق کلیک روی دکمه ی پایین از کارشناسانمون مشاوره بگیرید و هم میتونید از طریق اطلاعات تماس قرار داده شده در بخش اطلاعات تماس با ما در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت

دریافت مشاوره

طراحی سایت شرکتی

سایتهای شرکتی باید به نحوی طراحی شوند تا مخاطب در نگاه اول موضوع کاری برند مورد نظر را دریافت کند و طبق چیدمان و اولویت بندی مطالب موجود در سایت را مطالعه نماید.
در طراحی سایت شرکتی باید همه چیز در عین سادگی زیبا و منحصر به فرد باشد و به سرعت مخاطب را به سمت خود جذب کند و همچنین ریسپانسیو بودن سایت ( سایزگار بودن با نمایشگر های مختلف ) موجب تسهیل در استفاده ی کاربران از سایت شما خواهد شد هم بسیار مهم است.


انواع سایت

طراحی سایت فروشگاهی

ظاهر و نحوه ی طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است اما مهم تر از آن دسترسی راحت و سریع کاربران به دسته بندی های مختلف محصولا و یا خدمات از اهمیت بیشتری برخودار است.زیرا اگر کاربر به راحتی نتواند محصول مورد نظر خود را از طریق جستجو حرفه ای با فیلتر های مناسب پیدا نکند بدون فوت وقت از سایت خارج خواهد شد.
وجود عکسهای با وضوح بالا ، توضیحات کامل و دقیق موجب جلب اعتماد کااربران خواهد شد.
برای آشنایی با عکاسی صنعتی رو لینک کلیک کنید.نمونه طراحی سایت شرکتی
نمونه سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی مثل روش طراحی سایت اعم از طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا ( وردپرس ) یا طراحی سایت تماما اختصاصی و ویژگی هایی که میخواهید سایت شما داشته باشد بستگی دارد.
برای مشخص شدن قیمت طراحی سایت ابتدا باید فرم بریفی که در اختیارتان قرار می دهیم را تکمیل کنید.در نهایت بعد از بررسی مشخصات سایت قیمت نهایی مشخص خواهد شد.