تولید محتوا برای اینستاگرام

دیگر این روزها تقریبا تمامی صاحبان کسب و کار میدانند عدم حضور در فضای دیجیتال خصوصا عدم حضور در رسانه ی دیجیتالی مثل اینستاگرام ، چقدر روی میزان فروش تاثیر گزار است.
اکثر افراد برای پیدا کردن سازمانی که نیازشان را رفع کند از رسانه های اجتماعی و گوگل استفاده میکند ، تا بدون اینکه کیلومتر ها راه برود و مغازه به مغازه را بگردد ، سازمان مورد نظرش را برای دریافت خدمات و یا خرید محصول پیدا کند.

حال نکته اینجاست صاحبان کسب و کار یا علم استفاده از این رسانه ها را ندارند و یا فرصتی برای تولید محتوا و انتشار آن پیدا نمیکنند.به همین حضور در چنین رسانه هایی اجتناب میکنند.
باید گفت اگر حتی اندک زمانی میتوانید در طول روز برای تولید محتوایتان ، مثل عکس از محصولات و تهیه فیلم از روند ارائه خدمات در نظر بگیرید ، حتما این کار را انجام دهید و از قدرت تولید محتوای ناب برای کسب و کارتان غافل نشوید.
بعد از تولید محتوا و قرار دادن آن در رسانه های اجتماعی میبینید که مخاطبان شما چقدر راحتر تر به شما و برندتان اعتماد میکنند و برای ثبت سفارش اقدام میکنند.

حال اگر زمان ندارید و میخواید تولید محتوا به صورت حرفه ای انجام گیرد ، نیاز است تا این کار را برون سپاری کنید.
اینجاست که صحبت هیلاج به میان می آید.در ادامه به نحوه ی تولید محتوا توسط هیلاج میپردازیم:


شناسایی مخاطب به ما کمک میکند تا مطابق علایق و نیازهای آنها تولید محتوا کنیم نتیجه ی توجه به علایق و نیاز های مخاطب این است که آنها درک میکنند که شما همان سازمانی هستید که میتواند نیازش را بر طرف کند و این یعنی افزایش فروش.
ما بررسی میکنیم که مخاطبان شما بیشتر در چه رنج سنی هستند؟
بیشتر مخاطبین هدف شما خانم هستند ویا آقا؟
در چه موقعی جعرافیایی بیشتر حضور دارند؟ و...


سپس برنامه و اهداف کسب و کار را بررسی میکنیم.اینکه هدف شما از تاسیس یک پیج چیست؟آیا فقط فروش هدف اصلی است یا برند سازی و ساخت هویت مستقل نیز برایتان اهمیت دارد.سپس به نسب اهداف و برنامه کسب و کار ، تقویم محتوایی تهیه میگردد که پس از اصلاحات و مشورت با صاحب کسب و کار تولید محتوا آغاز میگردد.

​​​​​​​
در این مسیر رقبا نیز تحت بررسی قرار میگیرند تا نقاط قوت و ضعف پیج کسب و کارتان مشخص شود و تولید محتوا بر اساس آن رشد و توسعه پیدا کند.

مشاوره آنلاین

خدماتی که میتوانید به پیکج اضافه کنید :

+ساخت تیزر تبلیغاتی به صورت موشن گرافیک
+ساخت لوگو موشن
+عکاسی صنعتی ( از محصولات و ارائه خدمات )
+تهیه فیلم مرتبط به موضوع پیج به همراه طراحی کاور
+آموزش مدیریت و رشد پیج به همراه پشتیبانی
​​​​​​​

پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

ثبت درخواست​​​​​​​