برای چاپ لیبل در کرج باید بدانید که لیبل نشان دهنده ی برند شماست و زیبایی و کیفت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
چاپ لیبل در کرج میتواند در سایز ها و برشهای استاندارد و خاص انجام شود.از لیبل عموما برای چسباندن بر روی محصولات به عنوان شناسه محصول استفاده میشود ، اما دیده میشود که صاحبان کسب و کار برای تبلیغات محیطی نیز در سایز های مختلف از آن استفاده میکنند.به عنوان مثال صاحبان شرکتهای نصب دوربین مداربسته برای ارائه خدمات خود چاپ لیبل دوربین مداربسته در کرج را انجام میدهند.

طراحی لیبل در کرج

​همونطور که گفتیم چاپ لیبل در کرج رو بیشتر برای چسنباندن روی بسته بندی محصولات انجام میدهند.پس طراحی متناسب با موضوع کاری کسب و کار و مخاطبین آن ، توجه به استفاده از رنگهای مناسب برای ایجاد جذابیت و رساندن مفاهیم مرتبط به برند و ...از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
کانون تبلیغاتی هیلاج پس از دریافت سفارش چاپ لیبل در کرج ، شروع به بررسی نوع محصول و کسب و کار شما میکند و سپس با توجه به اطلاعات جمع آوری شده طراحی را آغاز میکند.
بعد از اینکه طرح مورد تائید شما قرار گرفت برای چاپ در کرج ارسال و پس از آماده شدن در محل کارتان به شما تحویل داده میشود.

چاپ لیبل آنلاین در کرج

سفارش چاپ لیبل پشت چسب دار در کرج توسط کانون تبلیغاتی هیلاج به صورت کاملا غیر حضوری انجام میشود و پس از آماده شدن به صورت رایگان در محل کارتان تحویل داده میشود.

نمونه کار
استعلام قیمت
ثبت سفارش

انواع لیبل ها

انواع لیبل ها شامل : لیبل یووی ، لیبل بدون روکش ، لیبل سلفون براق ، لیبل سلفون مات طلاکوب ، لیبل شیشه ای و متالایز میباشد.
لیبل یووی پر استفاده ترین و به صرف ترین نوع لیبل است.
برای اطلاع از قیمت و تیراژ لیبلها میتوانید با پاسخگوی آنلاین ما در ارتباط باشید.

چاپ لیبل در کرج