چاپ پاکت در کرج

چاپ پاکت در کرج یکی از کارهایی است که صاحبان کسب و کار برای افزایش اعتبار و اعتماد برند خود از آن استفاده میکنند.
بعد از چاپ پاکت امکان این کار فراهم میشود تا فاکتور فروش ، قرارداد ، نامه اداری و... را در قالبی زیبا و با هدف برندسازی و ایجاد ارتباط حرف ای تر قرار گیرد.

چاپ پاکت و انوع آن

​چاپ پاکت در کرج در انواع تحریر ، گلاسه و... و در سایز ی ملخی ، a4 ، a5  و در صورت درخواست در قالب ها و سایز های خاص انجام میگیرد.
چاپ پاکت در فرم عمومی از تیراژ 100 عدد آغاز میگردد.البته چاپ پاکت به صورت تک رنگ با تیراژ 1000 عدد به بالا انجام میگیرد.
مدت زمانی که برای آماده سازی پاکت ها نیاز است ؛ برای چاپ تعداد محدود ( حداقل 100 عدد ) 3 الی 4 روز کاری و برای چاپ تعداد 1000 عدد به بالا 7 الی 14 روز زمان لازم است.

طراحی پاکت در کرج

طراحی پاکت در کرج توسط طراحان حرفه ای هیلاج با در نظر گرفتن موضوع کسب و کار و هویت بصری سایر اوراق اداری برند انجام میگیرد.استفاده ی صحیح از فضای کلی پاکت و قرار دادن اطلاعات تماس با سایز و فونت مناسب موجب افزایش کارآمدی پاکت برای ارتباط راحت مخاطبین میشود.
برای مشاهده نمونه کار کانون تبلیغاتی هیلاج کلیک کنید.

قیمت چاپ پاکت در کرج

قیمت چاپ پاکت در کرج بستگی به سایز ، قالب و تیراژ پاکت دارد.
پاکت های تحریر بیتشرین استفاده را در بین سایر پاکت ها دارند.دلیل این اتفاق هزینه ی نسبتا متناسب تر و به صرفه تر به بقیه پاکت ها مثل پاکت گلاسه ، کرافت  و سلفون مات دارد.
برای اطلاع دقیق از انواع قالب ها ، جنس و تیراژ چاپ پاکت در کرج از طریق پاسخگوی آنلاین و مشاور آنلاین هیلاج در ارتباط باشید.


استعلام قیمت
نمونه کار
ثبت سفارش